HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

DEZ Diyet ve Beslenme Merkezi – Aktaş - Almanya´da Hamburg şehrinde 1999 kuruldu.

Avrupa'da 7 Ülkeye İsviçre, Fransa, Belçika, İngiltere, Avusturya, Hollanda ve Türkiye gönderilmektedir. Avrupa´ da televizyonlar da 2006 senesinden beri reklamları yapılmaktadır. 

2007´de DEZ Diyet Türkiye ye gelmiştir. 2009 kadar İhlas Holding ve 2009-2011 kadar Klas Ticaret tarafından pazarlanmıştır. 2012´den beri DEZ Diyet ve Beslenme Programı şirketi ile hizmet vermektedir. Bu sağlıklı zayıflama ve beslenme programı alanındaki 5 Liderinden biri DEZ´dir.

Sağlıklı zayıflama ve beslenme programı olan DEZ Almanya'da tıp doktorları ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış ve Avrupa'da ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmuştur. Bu mükemmel Zayıflama Programının hedefi kişinin fazla yağları eritmek, verdiği kiloyu geri aldırmamak ve yeme tarzını düzeltmektir. DEZ bunu size adım adım uygulatarak ögretiyor.

Bu programı uygulayanlar uzun vadede doğru beslenmeyi öğreniyor, yağ eritiyor, mideleri küçülüyor, diabetik tip 2 hastalığına yakalanma riski olanlar bundan korunmuş oluyor, tüm katılımcıların moralleri düzeliyor.

Avrupa 'da DEZ programı 2006 senesine kadar sadece Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından ve onların kontrolünde uygulanmaktaydı. Avrupa yasalarına göre adı kötü çıkma tehlikesinin riski 5% den aşağıya düştükten sonra, yoğun ilgi talebinden sonra bu kısıtlamalar da ortadan kalktı. Bunca yıldan sonra başarıları ölçüsünde çok büyük bir güven kazanmıştır ve 

  • 500.000 ´den fazla müşteri memnuniyeti
  • Obezite ve Sağlıklı Zayıflama alanında 20 yıllık hizmet
  • Alman Sağlık Bakanlığı Onaylı
  • Alman Sağlık Kurumu Destekli

Kilo vermek, sadece bir görünüş sorunu değildir. Modern yaşamda hareket azlığı, aşırı ve yanlış beslenme , stres kilo almayı ateşliyor. Batı dünyasında karşılaşılan şişmanlık 'gizli şeker' , tansiyon ve kan dolaşım bozuklukları da kiloya sebep olabiliyor. 
DEZ Uzmanları olarak; obezite problemi olan insanlara yardım etmeye ve onların tekrar formlarına kavuşmasına yardımcı olmayı kendimize görev edindik.                                                  Uzm. Dyt. Fikret M. AKTAŞ