DEZ PROGRAMI NEDİR ?

Sağlıklı zayıflama ve beslenme programı olan DEZ Almanya'da tıp doktorları ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış ve Avrupa'da ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmuştur. Bu mükemmel Zayıflama Programının hedefi kişinin fazla yağları eritmek, verdiği kiloyu geri aldırmamak ve yeme tarzını düzeltmektir. DEZ bunu size adım adım uygulatarak ögretiyor.

Bu programı uygulayanlar uzun vade doğru yemeği öğreniyor, yağ eritiyor, mideleri küçülüyor, diabetik tip 2 hastalığına yakalanmaya bünyesi uygun olanlar bundan korunmuş oluyor, tüm katılımcıların moralleri düzeliyor.

Avrupa 'da DEZ programı 2006 senesine kadar sadece Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından ve onların kontrolünde uygulanmaktaydı. Avrupa yasalarına göre adı kötü çıkma tehlikesinin riski 5% den aşağıya düştükten sonra, yoğun ilgi talebinden sonra bu kısıtlamalar da ortadan kalktı. Bunca yıldan sonra başarıları ölçüsünde çok büyük bir güven kazanmıştır ve ;
- 500.000 ´den memnun müşteri
- 15 senedir Sağlıklı Zayıflama alanında hizmet
- Alman Sağlık Bakanlığı Onaylı
- Alman Sağlık Kurumu Destekli

DEZ Ürünü kullanılma esnasında insulin hormonunu düşük seviyede tutar, vücudu besler ve tokluk hissi verir. Bu durum ile Lipoliz aktif oluyor yani yağ eriyor – enerji harcamanız yag depolarından kullanılıyor. Bir haftada en az bir kilo yağ eriyor. Bunu haftada bir defa BİA aletiyle vücut ölçümü yaparak takip edebilirsiniz eminiz bu çok hoşunuza gidecektir.
 

DEZ ÜRÜNLERI ALMANYADA GELIŞTIRILMIŞ VE YÜKSEK STANDARTLARDA ÜRETILMIŞTIR. DEZ ÜRÜNLERI BESLENME IHTIYAÇLARINIZI GIDEREN TAMAMEN DOĞAL MIKRO VE MAKRO GIDALAR ICERIYOR.

Yaptığımız Testlerde yaklaşık 95 % kilo veriliyor, ve geriye kilo almıyorlar:
1. İlk kez DEZ Programınla kilo verenlerin 35 % kilo geriye almıyor / 1-3 sene arası 
2. Ikinci kez DEZ Programinla kilo verenlerin 45% kilo geriye almıyor / 1,5-3- sene arası 
3. Üçüncü kez DEZ Programinla kilo verenlerin 60% kilo geriye almıyor / 2-3,5 sene arası
4. Beşinci DEZ Programinla kilo verenlerin 75% kilo geriye almıyor / 3-5 sene arası
5. Yedinci kez DEZ Programinla kilo verenlerin 80% kilo geriye almıyor 3-5 sene arası

Uzun Zamandan beri başarısını sürdürmesinden ve yüzbinlerce insana çare olmasından dolayı 2011 yılından beri DEZ ürünümüzün sahteleri piyasada DEZ PACK, DEXX DİYET isimleri ile satılmaktadır. Buna son vermek için hukuki işlemlerimiz sürmektedir.